Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake

Soita tai jätä yhteydenottopyyntö. Vastaamme nopeasti.


Myynti

Kaisa Vuorinen
Tuotepäällikkö, Kierrätyslannoitteet
Puh. 040 626 1712
kaisa.vuorinen@kiertoravinne.fi

Janne Knuutti
Tuotepäällikkö, Kierrätyslannoitteet
Puh. 040 660 3417
janne.knuutti@kiertoravinne.fi

Turkka Salmi
Tuotepäällikkö, Teollisuusasiakkaat ja maanparannustuotteet
Puh. 0400 823 140
turkka.salmi@kiertoravinne.fi

Sarianna Kangasniemi
Myyntiassistentti, Laskutus
Puh. 0400 152 940
sarianna.kangasniemi@kiertoravinne.fi

Hallinto

Jenni Ylikahri
Liiketoimintajohtaja
Puh. 0400 350 007
jenni.ylikahri@kiertoravinne.fi

Teppo Rantanen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 501 0589
teppo.rantanen@biolan.fi

Puhelinvaihde: (02) 5491 600
Sähköposti: myynti@kiertoravinne.fi
Käyntiosoite: Lauttakyläntie 570, 27510 Eura
Postiosoite: PL 2, 27501 Kauttua